fbpx
skip to Main Content
Usługa zarządzanego hostingu Wordpress
Najlepszy hosting w chmurze, który gwarantuje sukces

Żyjemy i oddychamy WordPress. Nasz zarządzany hosting WordPress i WooCommerce eliminuje kłopoty związane z serwerem w chmurze, dzięki czemu możesz skalować swoją stronę tak, jak chcesz. Nasze najnowocześniejsze funkcje zarządzania hostingiem w chmurze obejmują zaawansowane pamięci podręczne połączone z Breeze, uproszczoną pamięć podręczną Cloudways i CloudwaysCDN dla szybkiej wydajności. Wszystkie one łączą się, aby zapewnić bezproblemowy hosting.

Szybkość i wydajność hosting wordpress w chmurze
Technologia ThunderStack, WordPress z turbodoładowaniem

Podczas wdrażania witryny WordPress na naszej zarządzanej platformie hostingowej wdrażamy unikalną technologię optymalizacji, znaną jako  Technologia ThunderStack, jest to potężne połączenie potężnych funkcji Varnish, Memcached, Apache i Nginx. Ta unikalna formuła zapewnia najlepiej zarządzany hosting WordPress, który gwarantuje lepszą prędkość na stronach internetowych WordPress. Od razu po przeniesieniu strony na nasz serwer odczujesz szybsze działanie.

Breeze cache plugin Wordpress
Breeze - szybka i wydajna strona
w WordPress

Cloudways Breeze eliminuje wszelkie kłopoty związane z buforowaniem WordPress i pomaga skonfigurować szybką i wydajniejszą witrynę WordPress. Nasze serwery są fabrycznie zainstalowane z Varnish Cache, który w połączeniu z pamięcią podręczną Breeze może zwiększyć szybkość ładowania strony. Serwer CDN znacznie zwiększaja wydajność strony internetowej zawierającej treści i obrazy. Breeze optymalizuje i czyści bazy danych, aby zmniejszyć rozmiar i czas reakcji baz danych.

Load WordPress Sites in as fast as 37ms!

Jak to działa?

Ty zajmujesz się tylko tym co najważniejsze a całą stronę techniczną zostawiasz nam.

Przenosimy Twoją stronę na szybkie serwery Cloudways i od tej pory nie musisz o nic się martwić. My dbamy aby twoja strona była aktualna, zabezpieczona, działała szybko i sprawnie

Nie może być prościej!

Zarządzany hosting WordPress to szybkość, wygoda i bezpieczeństwo.

Nie martw się o szybkość i obsługę strony internetowej. Możemy umieścić Twoją stronę na zwykłym serwerze współdzielonym, jeżeli masz większe wymagania i chcesz aby Twoja strona była dużo szybsza, łatwiej się pozycjonowała i była pod naszą stałą opieką wybierz usługę zarządzanego hostingu WordPress.

Czy jesteś zadowolony z szybkości Twojej strony www?

Sprawdź jak szybko działa Twoja strona za pomocą narzędzi udostępnionych przez Google.

Obok nasz wynik szybkości po przejściu na serwery Cloudways.

bryzen szybka strona www
Close search

Koszyk

Back To Top
%d bloggers like this: