fbpx
skip to Main Content
Stwórz Własną Animację W Powtoon

Stwórz własną animację w Powtoon

Powtoon to webowa aplikacja do tworzenia własnych filmów video.

PowToon to tworzenie prezentacji w formie krótkich filmów animowanych. Prosty w użyciu kreator pozwoli każdemu na stworzenie ciekawej animacji. Film może przedstawiać produkt, usługę lub reklamować naszą stronę internetową.

Aplikacja przydatna jest również w e-learningu. Dzięki animacji możemy przekazać dużo więcej niż za pomocą tradycyjnego tekstu.

Na stronie powtoon.com można obejrzeć wiele ciekawych przykładów zastosowania filmów.

Edytor animacji dostępny jest bezpośrednio poprzez przeglądarkę internetową. Obsługa jest naprawdę prosta, a przygotowywanie animacji daje dużo sadysfakcji. Wersja podstawowa, dostępna po zarejestrowaniu się na stronie jest całkowicie bezpłatna i pozwala na stworzenie do 5 minut filmu, co prawdna ma pewne ograniczenia m.in. widoczny napis “Created using powToon” a także brak możliwości zapisu na dysk czy ograniczony dostęp do gotowych zasobów, jednak pozwala na zrobienie takiego filmu, jak powyżej.

Jeżeli chcesz urozmaicić swoją stronę internetową o animacje video, zaprezentować swój produkt lub usługę w nieszablonowy sposób to jest to aplikacja, dzięki której zrealizujesz swój cel.

Jeszcze jeden przykład prostego video z reklamą strony jest powyższy krótki film, przygotowany dla trenuj30minut.pl studio EMS

Close search

Koszyk

Back To Top
%d bloggers like this: