fbpx
skip to Main Content
Przewodnik WordPress PDF – Część 1. TAKSONOMIE

Przewodnik WordPress PDF – Część 1. TAKSONOMIE

Pobierz PDF z artykułem o tym co to jest taksonomia, jakie taksonomie używasz w WordPress. Jaka jest różnica pomiędzy tagiem a kategorią.

Przejrzysty przewodnik w PDF do pobrania za darmo.

Taksonomie używa każdy, ale nie każdy wie że istnieją. I do czego służą. Taksonomie powinien poznać każdy, kto ma stronę internetową, jeśli ponadto interesujesz się e-biznesem, sklepami internetowymi, e-commerce to temat, który musisz poznać. Dzięki znajomości budownia taksonomii zwiększysz potencjał swojej strony www. Sprawisz, że nawigacja po witrynie będzie łatwa, szybka i przyjemna, a informacje, których poszukuje użytkownik strony zostaną mu intuicyjnie podsunięte pod nos.

Każdy, kto prowadzi e-sprzedaż wie jak istotne jest aby klient odwiedzający sklep nie napotkał żadnych problemów i szybko odnalazł interesujący go artykuł, lub treść, której szukał. Chwila nieuwagi, a zakupy zamiast u nas zrobione zostaną u konkurencji. Czy sprawdziłeś dokładnie jak pogrupowane są produkty na Twojej stronie? Czy klient bez problemu znajduje to czego szuka?

Czy pozycjonujesz swoją stronę? Poprawne tagi oraz właściwie skonstruowane kategorie to jeden z istotnych czynników, wpływających na to jak strona będzie oceniona i czy będzie wartościowa dla robotów Google.
Zadbaj również aby każda kategoria posiadała opis oraz zdjęcie. Tagi staraj się ułożyć tak aby uniknąć duplikowania i “kanibalizacji”.

O tym jak działają taksonomie i jak je stworzyć dowiesz się z naszego samouczka w PDF. Zapraszamy do odwiedzin naszego bloga i nie zapomnij dać like na FB 🙂

OTRZYMUJ E-MAILEM PRZEWODNIK WORDPRESS W PDF

DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!
dołącz i otrzymuj kolejne części przewodnika WordPress w PDF.

POBIERZ PRZEWODNIK WORDPRESS

Close search

Koszyk

Back To Top
%d bloggers like this: