fbpx
skip to Main Content

U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w zakresie przygotowania i obsługi strony internetowej oraz wykonania projektów graficznych.

Projektowanie graficzne

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Wykonujemy zlecenia na dowolne projekty graficzne na potrzeby druku offsetowego, cyfrowego czy wielkoformatowego. Projektujemy również identyfikację wizualną, logotypy dla firm oraz grafikę na potrzeby Social Mediów i stron internetowych.

Hosting zarządzany Wordpress

HOSTING ZARZĄDZANY WORDPRESS

Serwer w chmurze specjalnie zoptymalizowany do działania strony w WordPress przynosi wiele korzyści. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo, aktualizacje i szybkość działania strony. Wszystkie te problemy rozwiążemy za Ciebie opiekując się stroną. Strony, którymi zarządzamy znajdują się w hostingu Cloudaways.

Strony internetowe w wordpress tworzenie

TWORZENIE STRON W WORDPRESS

Tworzymy strony internetowe w WordPress dla firm. Rozpoczynamy od wyboru nazwy domeny internetowej oraz serwera, na którym zbudujemy stronę internetową. Przed przystąpieniem do pracy ustalamy wszystkie szczegóły, dopasowujemy projekt do potrzeb i oczekiwań klienta. Po stworzeniu projektu wprowadzamy poprawki oraz robimy krótkie szkolenie z obsługi systemu WordPress.

Wtyczki do Wordpress

WTYCZKI DO WORDPRESS

Tworzymy strony internetowe w WordPress a także możemy sprawić aby strona uzyskała dodatkowe możliwości np: system rezerwacji zabiegów kosmetycznych lub treningów. Formularze zapytań o produkty, kalkulatory cen, kreatory produktów on-line oraz wiele innych możliwości. Instalujemy również dodatkowe wtyczki do obsługi multimediów, przyśpieszania strony, integrujące stronę z zewnętrznymi aplikacjami.

Sklepy internetowe w Wordpress oparte o Woocommerce

SKLEPY WOOCOMMERCE

Tworzymy strony internetowe w WordPress z funkcjonalnością sklepu internetowego opartego o Woocommerce. To bardzo dobry i sprawny system pozwalający na prowadzenie średniej wielkości sklepu w internecie. Integrujemy również stronę z bramkami płatności internetowych pozwalających otrzymywać płatności przez internet.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron w Wordpress

POZYCJONOWANIE I OPTYMALIZACJA

Szybkość działania strony i wysoka pozycja w przeglądarkach internetowych to warunek sukcesu strony internetowej. Zajmujemy się optymalizacją szybkości działania strony www a następnie jej pozycjonowaniem, aby szybko osiągnęła wysoki ranking w przeglądarce. Integrujemy strony z Google Analytics oraz z mediami społecznościowymi.

Dlaczego WordPress jest to najpopularniejszy CMS na świecie?
  • Jest przetłumaczony na wiele języków i używany na całym świecie.
  • Jest łatwy do rozbudowy, dodatkowe funkcjonalności uzyskujemy instalując wtyczki, w panelu administracyjnym WordPressa. W repozytorium na stronie WordPress.org, możemy pobrać za darmo kilka tysięcy dodatków, modyfikujących działanie CMS.
  • WordPress to oprogramowanie Open Source udostępniany na zasadzie otwartej licencji GPLv2, można go wykorzystywać za darmo również do celów komercyjnych.
  • System WordPress jest ponadto prosty w obsłudze, instalacji i konfiguracji. Obsługa systemu poprzez panel admina jest intuicyjna i prosta nawet dla laika.
  • WordPress jest kompatybilny z innymi technologiami internetowymi, stoi za nim ogromna społeczność użytkowników, od których możemy zawsze uzyskać porady i pomoc dotyczącą wszystkiego co z nim związane.
  • WordPress jest stale rozbudowywany i ulepszany, ciągle nowe wersje systemu nadążają za trendami internetu. Platforma jest co raz bardziej stabilna, można zbudować na niej sklep internetowy, jest responsywna i dopasowana do urządzeń mobilnych.
Jeżeli potrzebujesz nowoczesnej i mobilnej strony www, to WordPress jest doskonałym wyborem. 
To jednak nie są jeszcze wszystkie argumenty przemawiające za tym aby stworzyć stronę w WordPress. Na pewno zainteresuje Cię to, że cena strony w WordPress jest bardzo atrakcyjna i dużo niższa niż w przypadku innych systemów CMS. Ogromna popularność, dostępność wtyczek i szablonów, umożliwiają każdemu na posiadanie własnej strony internetowej. WordPress w najprostszej wersji to wydatek około 300 zł.
Ostatnia korzyść z wyboru tego systemu to łatwość pozycjonowania strony w WordPress.  Strona www w WordPress indeksuje się szybko i skutecznie, co pozwala jej osiągnąć wysoką pozycję w Google. WordPress jest doskonale przystosowany do SEO, co pozwala łatwiej zorganizować pracę robotom wyszukiwarek. Treści, którymi uzupełniamy stronę internetową są układane zgodnie z zasadami SEO. Już teraz wiesz na pewno, że Twoja strona internetowa będzie zbudowana w WordPress. WordPress to lekkie, responsywne, szybko działające strony, łatwo pozycjonujące się i mające wiele możliwości rozbudowy.

Chcesz otrzymać wycenę stworzenia strony w internecie?
Skontaktuj się z nami już teraz, otrzymasz wszystkie informacje!

Load WooCommerce Stores in 249ms!
Close search

Koszyk

Back To Top
%d bloggers like this: